Кількість
|
Вартість
|
||
|
Магнієві аноди для бойлера з різьбою М6
Антикорозійний стрижень – анод, що віддає електрони, з'єднаний із сталевим внутрішнім баком. Від анода виходить струм до можливих пошкоджених ділянок. Цей анодний струм, що виникає внаслідок руйнування активнішого матеріалу, запобігає корозії на пошкодженій ділянці. Анод для бойлера складається з магнію, і його достатньо перевіряти один раз на рік. Це необхідно, оскільки через погану якість води може скоротитися термін його служби. Після першої перевірки можна скоригувати частоту повторних перевірок анода.
Аноди в пристрої бойлера несуть захисну функції, запобігаючи утворенню сольового нальоту через мінерали, що містяться в воді, що нагрівається. Так, магнієвий анод для бойлера успішно захищає від іржі внутрішню поверхню резервуару. Найбільш уразливі місця зварювання швів конструкції через те, що вони вже пошкоджені зварюванням, а захисна емаль лише частково нейтралізує цей фактор.
Принцип дії анодів надзвичайно простий. Він монтується всередині бака і фактично "збирає" на себе всі солі. Це відбувається завдяки здатності магнію до хімічної взаємодії із солями. Солі як би «притягуються» до магнієвого анода і в результаті не відкладаються на інших поверхнях, з якими могли б взаємодіяти без магнію.
Чому взагалі відбувається руйнування металу, відкладення солей у бойлері і так далі? При нагріванні з води починає активно виділятися кисень, що входить до складу відомої зі шкільних років формули Н2О. Кисень входить у реакцію з матеріалом бака – металом – і метал окислюється. Проте за наявності активніших компонентів – титану чи магнію – весь хімічний процес «переноситься» туди.
Таку ж здатність має титан, тому виробники з тією ж захисною метою пропонують і титанові аноди. Результат роботи анодів легко оцінити за кілька місяців користування бойлером. Якщо демонтувати анод, можна побачити, що він покритий шаром солей. Пропонуємо купити анод для бойлера в магазині Termal-Service, де є величезний вибір анодів.
Захисні аноди для водонагрівачів (у Києві):
- Магнієві аноди;
- цинкові аноди;
Відмінності анодів:
- за матеріалом виготовлення;
- по розміру;
- за типом кріплення.
Оптимальний для вибору варіант - взяти анод з такими ж характеристиками, як вказані для оригінального анода, встановленого виробником. Якщо чомусь ці дані недоступні, радиться з технічними консультантами «Termal-Service».
Якщо ви хочете, щоб ваш водонагрівач не вийшов з ладу через рік після покупки, обов'язково поставте в нього магнієвий анод. Він захистить стінки бака від корозії та трубки ТЕНу від накипу. Вся справа в тому, що магній, з'єднуючись з іонами кальцію, що містяться у воді, не перетворюється на накип, а утворює сіль досить рихлу за своєю структурою. Вона осідає на дно бака, тим самим оберігаючи трубки Тена від накипу. Як результат – ваш водонагрівач прослужить значно довше.